Apie mus

UAB “Kopijavimo sistemos” įkurta 1996 m. Tais pačiais metais pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su viena iš pasaulio lyderių kompanija Ricoh ir tapome jų produktų platintoju Lietuvoje. 2000 m. tapome kompanijų Brother ir Cartadis produktų platintoju Lietuvoje.

Visada buvome ir esame inovatyvi įmonė. Kartu su atstovaujamais pasauliniais gamintojais diegiame Lietuvoje naujausius IT pasiekimus. Per 25 metus tapome savo srities profesionalais, įvertintais ir pripažintais tokių klientų kaip LRS, VMI, KAM, VRM, ŽŪM , Prezidentūra, Western Union, Lindorff, Federal Express, TNT , Itella , Rockwoll, Thermo Fisher, LESTO, SODRA, IAE , Vilniaus energija, Vilniaus savivaldybė ir daugelio kitų. Šimtus Ricoh ir Brother įrenginių eksploatuoja Lietuvos universitetai, mokyklos, bibliotekos ir kitos švietimo įstaigos.


Šiandien mes siūlome programinius sprendimus pakeičiančius popierinius dokumentus elektroniniais, brangias ir užimančias daug laiko keliones – patogiomis ir nebrangiomis video konferencijomis. Mes automatizuojame įstaigos dokumentų kūrimą, paskirstymą , išsaugojimą , persiuntimą ir spausdinimą . Siūlomi Equitrac , Cartadis ir Active Management sprendimai leidžia kontroliuoti IT įrangos darbą ir vartotojus, taupyti įmonės lėšas ir tausoti gamtą.


Mūsų tikslas: naujausių IT technologijų diegimas, patikimumas ir ilgalaikis bendradarbiavimas.

Biuras

S.Žukausko g. 33, Vilnius LT-09129
Tel.: +370-5-2 111133,
El. paštas: info@k-s.lt