Ant marškinėlių spausdinantis Ricoh Ri 100

Ricoh Ri 100

Ricoh“ toliau plečia marškinėlių spausdintuvų gamą ir pradeda prekiauti ekonominės klasės spausdintuvais „RICOH Ri 100“.

„RICOH Ri 100“ puikiai tinka mažos apimties spausdinimo poreikiams tenkinti  reklamos ir drabužių gamybos įmonėse, pradedančiose marškinėlių spausdinimo verslą, ar norinčiose papildyti savo paslaugų ir produktų spektrą. Tai unikali galimybė suderinanti aukštos kokybės produkcijos gamybą au paprastu naudojimu ir prieinama kaina.

Naujausias spausdinimo sprendimas papildo  „Ricoh“ marškinėlių spausdintuvų liniją. „Ri 100“ idealiai tinkamas, kai reikia čia ir dabar atspausdinti reklaminius ir individualius objektus, tokius kaip marškinėliai, audinių maišeliai, pagalvėlės ir kita. Ri 100 gali spausdinti ant 100% medvilnės ir iki 50% medvilnės ir sintetinio pluošto mišinių. Naudojant „Ri 100“ įmonės gali lanksčiai reaguoti į vartotojo poreikius. Ypač patogu tai, kad nėra minimalaus užsakymo kiekio tam, kad spausdintuvas būtų rentabilus. Gamintojas tikisi, kad jis taps populiarus   daugelyje veiklos rūšių, įskaitant madą, firminius ženklus ir stilų, namų dekoravimo parduotuves. T.y. visur, kur reikia savitumo ir išskirtinumo.

„Ri 100“ turi bevielę sąsają, leidžiančią spausdinti iš bet kurio kompiuterio naudojant paprastą spausdintuvo tvarkyklę. Darbui su juo nereikalingos specialios vaizdo maketavimo programos ir jas galima naudoti tik tuomet, kai norima spausdinti geros kokybes  nuotraukas ar pridėti tekstą. Labai patogios automatinės techninės priežiūros funkcijos nereikalauja daug laiko prižiūrint spausdintuvą. „Ri 100 Direct to Garment“ spausdintuvas sukurtas naudojant  pjezoelektrinę rašalinę technologiją, kuri leidžia spausdinti aukštos kokybės spaudinius. Integruotas kintamo lašo dydžio technologija leidžia išspausdinti smulkias detales ir tolygius pustonius ir perėjimus  1200 x 1200 dpi raiška.

Komplektacijoje yra ir Ricoh Rh 100 kaitintuvas, kaip alternatyva fiksavimo presui. Šis vietą tausojantis sprendimas pašalina atskiro kaitinimo preso poreikį ir išlaidas jam.

„Ricoh Europe“ „Commercial inkjet business“ depapartamento vadovas Graham Kennedy, sako: „Džiaugiamės, kad šalia “ Ri 3000 „ir“ Ri 6000 “ turime ši kompaktišką pasirinkimą. Dėl jos prieinamumo ir naudojimo patogumo pritrauksime naują drabužių dekoravimui auditoriją ir leisime paslaugų tiekėjams išplėsti savo paslaugų spektrą.. Niekada nebuvo taip lengvau pradėti spausdinti tiesiai ant rūbų, kaip turint pilną vieno gamintojo sprendimą. “ Lietuvoje spausdintuvus Ri 100 planuojama pradėti pardavinėti 2018 m. vasaros pradžioje.

Daugiau informacijos

https://www.ricoh.com/garment/ri-100/

https://www.cnet.com/news/ricoh-ri-100-puts-a-t-shirt-printer-on-your-desktop-ces-2018/

Kaip tai veikia žiūrėkite: https://www.youtube.com/watch?v=rPLVvvPg-8M

Biuras

S.Žukausko g. 33, Vilnius LT-09129
Tel.: +370-5-2 111133,
El. paštas: info@k-s.lt